Sveiko gyvenimo būdo klubas*

Dažnai žmogus, pradėjęs mesti svorį, neturi į ką kreiptis, pasitarti ir gauti palaikymo. Klube mitybos konsultantas su jumis susitinka kasdien, parenka ir asmeniniams poreikiams pritaiko mitybos programą, atlieka visus būtinus matavimus, nuolat jus palaiko ir motyvuoja.

Konsultantas supažindins jus su subalansuotos mitybos principais, visų pirma, paaiškins, kokie yra subalansuoti pusryčiai. Subalansuoti pusryčiai suteikia organizmui visų būtinų maistinių medžiagų, kad būtų pasiekti geriausi rezultatai. Pusryčiai yra svarbiausias valgymas ir nuo jų priklauso svorio kontrolė ir jūsų savijauta visą dieną. Konsultantas reguliariai matuoja jūsų organizmo parametrus ir seka jų pokyčių dinamiką, kad mesdami nereikalingus kilogramus jaustumėtės patogiai ir tai daryti būtų saugu.

Rytiniame klube galėsite rasti draugų, įgysite žvalumo visai dienai ir patobulinsite figūrą!

Rytiniame klube galėsite rasti draugų, įgysite žvalumo visai dienai ir ištobulinsite figūrą!
Lieknėti vienam ar mesti svorį kartu?
5 SĖKMĖS ELEMENTAI
  1. Susitikimai subalansuotos mitybos temomis, vykstantys klube arba palaikymo grupėse. Susitikimų reguliarumas formuoja naujus mitybos įpročius, kad rezultatai išliktų ilgam laikui**.
  2. Darbas grupėje. Kiekvieno dalyvio rezultatai skatina visus kitus dalyvius.
  3. Subalansuotos mitybos produktai suteikia organizmui būtinų maistinių medžiagų. Specializuotieji maisto produktai, sukurti remiantis mokslu, yra protingas kasdienio meniu papildymas.
  4. Mitybos konsultantas visada pasiekiamas, o pagrindinis jo tikslas – jūsų rezultatas. Jis parengs individualizuotą mitybos programą, atsižvelgdamas į jūsų organizmo poreikius, jus motyvuos ir palaikys.
  5. Apsilankius pas klientą namuose galima sudaryti produktų sąrašą kelionei į parduotuvę ir pratinti prie subalansuotos mitybos visą šeimą.
Jei norite rasti sveiko gyvenimo būdo klubą savo mieste, užpildykite paraiškos formą ir su jumis susisieks konsultantas. Jis atsakys į visus jūsų klausimus.
Užpildykite paraišką
* Pagal Herbalife Nutrition nepriklausomų partnerių elgesio kodeksą, sveiko gyvenimo būdo klubas – tai bendrija, jungianti subalansuota mityba besidominčių žmonių grupes. Tai nėra parduotuvės, mažmeninės prekybos vietos, restoranai ar įstaigos, tiekiančios maistą išsinešti. Užsiimti Herbalife Nutrition produktų prekyba klubo patalpose draudžiama.
**Bet kokie teiginiai apie svorio valdymą yra susiję su Herbalife Nutrition svorio valdymo programa, apimančia, be visa ko, subalansuotą mitybą, reguliarius fizinius pratimus, kasdienį reikiamo kiekio skysčių vartojimą, maisto papildų vartojimą esant poreikiui ir pakankamą poilsį. Visi rezultatai yra individualūs ir gali skirtis.
Jei esate nusiteikę permainoms ir norite būti aktyvūs ir energingi, jums reikia tikslaus plano. Mitybos ir treniruočių planas. Tai padaryti padės Herbalife Nutrition aktyvaus gyvenimo būdo grupės.

Tai ne vien bendraminčių grupės, kuriose visada sulauksite palaikymo ir įkvėpimo, bet ir nuolatinis tobulėjimas, naudinga informacija iš Herbalife Nutrition ekspertų, taip pat reguliari fizinė veikla.

Kaip vyksta mankštos susitikimai aktyvaus gyvenimo būdo grupėje?

Tai grupiniai susitikimai, įtraukti į sveiko gyvenimo būdo klubo abonemento programą. Per juos atsižvelgiama į jūsų asmeninį pasirengimo lygį*.
*Prieš keičiant mitybos režimą, pradedant sportuoti ar dalyvauti svorio valdymo programoje, rekomenduojama pasitarti su gydytoju.Tai treniruotės, kurias kiekvienas gali atlikti savo ritmu, savarankiškai pasirinkdamas poilsio laiką.

Dažnai sportuojama gryname ore: parke, miške ar skvere. Tai draugiški susitikimai bendraminčių grupėje, vienijamoje bendrų tikslų.

Jei norite prisijungti prie aktyvaus gyvenimo būdo grupės savo mieste, užpildykite paraišką
Užpildykite paraišką