Kokybės kontrolė

Visa bendrovės Herbalife produkcija gaminama griežtai laikantis nustatytų kokybės standartų.

Herbalife produkcijos gamyba atitinka tarptautinės gamybos praktikos reikalavimus, įskaitant gerąją gamybos praktiką (angl. Good Manufacturing Practice, GMP) – tarptautinę normų ir taisyklių sistemą, taikomą vaistinių preparatų, biologiškai aktyvių papildų, medicinos priemonių ir maisto produktų gamybai, taip pat atitinka maisto produkcijai taikomos rizikos veiksnių analizės svarbių valdymo taškų (HACCP) sistemos reikalavimus.

RVASVT sistema – sistemingą produkcijos saugumui reikšmingų veiksnių identifikavimą, vertinimą ir valdymą numatančiai koncepcijai įgyvendinti reikalingų dokumentų organizacinės struktūros, gamybos procesų ir išteklių visuma. ES, JAV, Kanadoje, Australijoje ir kitose išsivysčiusiose šalyse RVASVT sistema yra privaloma visoms maisto gamybos ir analogiškoms įmonėms. Nuo 2013 m. liepos maisto gamybos įmonėse RVASVT tapo privaloma taikyti Rusijoje, Kazachstane ir Baltarusijoje. Herbalife kokybės kontrolės skyrius užtikrina, kad produkcija atitiktų aukščiausius kokybės standartus ir saugumo reikalavimus pagal tarptautines gamybos organizavimo ir kokybės kontrolės taisykles.

Bendrovė Herbalife veikia laikydamasi visų įstatymų, galiojančių tose šalyse, kuriose platinama mūsų produkcija. Licencijavimo skyrius atlieka kontrolę, kad produkcija atitiktų būtinus reguliavimo reikalavimus, taip pat patvirtina produkcijos atitiktį, atlikdamas valstybinės registracijos, deklaravimo ir sertifikavimo procedūras (pavyzdžius galite rasti pasinaudoję nuoroda). Užsiimdamas valstybine registracija, licencijavimo skyrius bendradarbiauja su valstybinės valdžios vykdomosiomis institucijomis, įskaitant Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą (Rospotrebnadzor), ekspertų organizacijomis: FVBMI „Mitybos ir biotechnologijų FIC“ (buv. RMMA mitybos MTI) ir FBUZ FTSGIERospotrebnadzor, taip pat akredituotosiomis tyrimų laboratorijomis.

Šiandien bendrovė aktyviai dalyvauja įvairiose pramonės, prekybos ir visuomeninėse organizacijose, yra Tarptautinio dietinių / maisto produktų gamintojų aljanso (IADSA) steigėja, Pasaulinės tiesioginės prekybos asociacijos narė. Nuo 1998 m. Herbalife yra vyresnioji Rusijos tiesioginės prekybos asociacijos narė, aktyvi Biologiškai aktyvių maisto papildų gamintojų sąjungos narė, Europos verslo asociacijos (EVA) narė, o nuo 2010 m. – Nacionalinės dietologų ir nutriciologų asociacijos (NDNA, Rusija) narė.