Maitinkitės subalansuotai
kartu su mumis
Mitybos konsultantas sudarys asmeninę programą,
įtrauks Herbalife produktų į jūsų mitybos racioną
Susisiekite su konsultantu
Gyvendami sveikai ir maitindamiesi subalansuotai, į racioną įtraukę Herbalife produktų, galėsite sumažinti ir palaikyti svorį
Visada palaikysite ryšį su mitybos konsultantu, nes jis padės jums siekti tikslo.
Mūsų produktų pagrindas — mokslas ir klinikiniai tyrimai.
Subalansuoti pusryčiai — svorio
mažinimo pagrindas

Koncentratas Herbal Aloe

Skanus ir nekaloringas gėrimas, padedantis palaikyti vandens pusiausvyrą
Naudingos savybės

Baltyminis kokteilis Formula 1

Subalansuotas maistas stiklinėje
Naudingos savybės

Žolelių gėrimas

Nekaloringas gaivinamasis gėrimas
Naudingos savybės

Avižų ir obuolių skaidulinės medžiagos

Kasdienis virškinimo sistemos palaikymas
Naudingos savybės
Subalansuoti Herbalife pusryčiai — paruoštas sprendimas tinkamai dienos pradžiai! Jie suteikia organizmui reikiamą kiekį energijos ir maistinių medžiagų.
Šie produktai padės jums gauti reikiamą kiekį baltymų, vitaminų ir energijos sėkmingai dienos pradžiai, suvartojant minimalų skaičių kalorijų.
Jei norite sužinoti daugiau, susisiekite su mitybos konsultantu savo mieste.
Užpildykite paraišką
Mūsų klientų rezultatai
Jurgita Vosylienė
Jurgita Vosylienė
*Bet kokie teiginiai apie svorio valdymą yra susiję su Herbalife svorio valdymo programa, apimančia, be visa ko, subalansuotą mitybą, reguliarius fizinius pratimus, kasdienį reikiamo kiekio skysčių vartojimą, maisto papildų vartojimą esant poreikiui ir pakankamą poilsį. Visi rezultatai yra individualūs ir gali skirtis.

Esu buhalterė, turiu 2 dukras. Kai ištekėjau ir pagimdžiau, atleidau vadeles – mano mityba nebuvo visavertė, rūpinausi šeima, o ne savimi... Kartą pamačiau nuostabius pokyčius*, kaip pasikeitė mano sesuo, gyvenanti Šiaurės Airijoje. Iš jos sužinojau apie bendrovę Herbalife, jos produktus ir maratonus, skirtus mitybos įpročiams pakeisti. Buvau nusiteikusi skeptiškai, nes netikėjau, kad kokteilis gali padėti man pasikeisti! Vis dėlto nusprendžiau pabandyti, nes energijos trūkumas nuolat primindavo, kad reikia gerinti savo savijautą ne vien dėl savęs, bet ir dėl artimųjų. Pasiekiau savo tikslų*: pakeičiau mitybos įpročius, tapau energinga ir džiaugiuosi gyvenimu. Dėkoju savo mitybos konsultantams – jie nuostabūs! Dėl jų kasdienės pagalbos ir patarimų, taip pat Herbalife ekspertų vedamų mokymų pakeičiau savo blogus mitybos įpročius. Maratonai, skirti įpročiams pakeisti, ir kitų dalyvių palaikymas neleido pamiršti tikslų ir nuleisti rankų. Per kulinarijos vakarus gavau naujų patiekalų idėjų, todėl mano nuomonė pasikeitė: Herbalife produktai nėra vien kokteiliai, kaip galvojau anksčiau! Iš Herbalife produktų kepu keksus, pyragus, tortus, sausainius, o vėliau jais džiuginu šeimos narius ir draugus. Su šiais produktais galima lengvai ir greitai paruošti sveikų, subalansuotų ir labai skanių patiekalų! Žinau, kad tai tik kelionės pradžia, o sveiko gyvenimo būdo kelyje manęs dar laukia daug naudingų dalykų

Jurgita Vosylienė
Vieta, kur prasideda pergalės
— tai vieta, kur prasideda jūsų pergalės. Atverdami jo duris, pradedate dieną kitaip!
Čia viską sužinosite apie tai, kaip pakeisti mitybos įpročius ir pradėti maitintis subalansuotai, kaip pasiekti rezultatų ir kaip tinkamai pasirūpinti savo organizmu.
Apie tai ir dar daugiau jums papasakos asmeninis mitybos konsultantas. Jis visada jus palaikys ir įkvėps, kol sieksite tikslo.
Raskite sveiko gyvenimo būdo klubą savo mieste
SUBALANSUOTOS MITYBOS PRODUKTAI:
XtraCal
Сa
Kalcis
регулирует содержание в организме солей, щелочей и кислот
VitD and 5 minerals
Formula 2. Vitaminų ir mineralų kompleksas moterims
24 svarbūs vitaminai ir mineralai
Herbalifeline Max
Nepakeičiamosios riebalų rūgštys omega 3
Jei norite sužinoti daugiau, susisiekite su mitybos konsultantu savo mieste