Slapukų politika

Slapukai – kas tai?

Slapukai, pikseliai ir kitos stebėjimo technologijos (toliau kartu – slapukai) yra tik teksto duomenų eilutė, kurią svetainė perduoda į naršyklės slapukų failą, esantį jūsų kompiuterio standžiajame diske, ir kuri leidžia svetainei atpažinti, kas esate. Slapukai gali padėti svetainei pritaikyti turinį, kad jis greičiau atitiktų jūsų pagrindinius interesus. Kai kurie slapukai suteikia mums galimybę atkurti ir pakartoti naudotojų seansus mūsų Svetainėse. Beveik visose didelėse svetainėse naudojami slapukai.

Paprastai slapuke nurodomas domeno, iš kurio jis gaunamas, pavadinimas, slapuko „trukmė“ ir vertė, beveik visada atsitiktinai sugeneruotas unikalus skaičius.


Kodėl naudojame slapukus?

„Herbalife“ svetainėje naudojami slapukai, kad būtų renkama statistinė informacija, vertinamas svetainės veikimas, įsimenami jūsų pageidavimai, personalizuojamas mūsų reklamos turinys (įskaitant profiliavimą) ir sudaromos sąlygos sąveikai su socialiniais tinklais. Trečiosios šalys taip pat gali naudoti slapukus Svetainėse, kad būtų lengviau pasiekti pirmiau išvardytus tikslus arba savo tikslais, kaip nurodyta lentelėje. Mūsų naudojami slapukų tipai:


Kaip galima išjungti ir įjungti slapukus?

Mes paskalbėme slapukų nuostatų centrą, per kurį galite priimti arba atmesti slapukus mūsų svetainėse. Mūsų slapukų nuostatų centrą gali prieiti apsilankę mūsų pirmenybių centro puslapyjee

Daugiau informacijos galite rasti www.youronlinechoices.com/lt/

Be to, turite galimybę priimti arba atmesti slapukus modifikuodami naršyklės nustatymus. Tačiau išjungus tam tikrus slapukus gali būti, kad negalėsite naudoti visų interaktyvių mūsų svetainės savybių. Jei norite būti perspėti prieš priimant slapuką standžiajame diske, toliau pateikiamos gairių instrukcijos:


Slapukų šalinimas

Galite be vargo pašalinti bet kokius slapukus, kurie buvo nustatyti jūsų naršyklės slapukų aplanke. Pavyzdžiui, jei naudojate „Microsoft Windows Explorer“:

atverkite „Windows Explorer“;

pagrindiniame meniu spustelėkite mygtuką „Paieška“;

„Aplankai ir failai“ paieškos eilutėje surinkite „slapukas“;

lange „Kur ieškoti?“ pasirinkite „Mano kompiuteris“;

spustelėkite „Pradėti paiešką“;

dukart spustelėkite ant rastų aplankų;

pasirinkite bet kokį slapuko failą;

paspauskite klaviatūros mygtuką „Šalinti“.

Jei nenaudojate „Microsoft Windows Explorer“, dalyje „Pagalba“ turite surinkti „cookies“, ir gausite informaciją, kur ieškoti slapukų aplanko.