Būkite geros formos
Pasiruošt, dėmesio... SGB!
Elektroninis žurnalas „Būkite geros formos“ skirtas tiems, kurie domisi sveiku gyvenimo būdu, svajoja turėti gražią figūrą ir nori visada būti pasitempę. Čia galite sužinoti tinkamos mitybos srities ekspertų nuomonę, rasti šaunių pratimų įvairioms raumenų grupėms ir sužinoti grožio paslapčių. Aktuali ir įdomi informacija vienoje vietoje, ir ji nuolat papildoma.

Keiskitės į gera kartu su mumis! Apsilankykite adresu bud-v-forme.ru ir raskite šimtus puikių idėjų!
Skaityti straipsnius
Grožio galerija
Unikalus realybės šou, kuriame moterys iš naujo atranda save!
Visiškas dalyvių atsinaujinimas. Vos per 3 projekto mėnesius dalyvės pakeičia kūną, mitybos įpročius, požiūrį į save ir gyvenimą. Visoms tai yra unikali proga susikurti geresnę savęs versiją ir tapti laiminga! Kiekviena dalyvė turi asmeninį Herbalife mitybos konsultantą. Jo užduotis – per tris mėnesius išmokyti tinkamos mitybos įpročių, sudominti fizine veikla ir padėti pakoreguoti svorį.

„Grožio galerija“ – tai projektas, kuriame pildosi svajonės!
Pereiti į svetainę
Renginiai ir akcijos
Nepraleiskite svarbiausių metų įvykių
Nepriklausomų partnerių svetainė su informacija ir sąlygomis, kaip dalyvauti kasmetiniuose ir išskirtiniuose renginiuose bei akcijose. Čia rasite visą informaciją apie pagrindinius įvykius nepriklausomiems partneriams, jų tvarkaraštį ir vietą. Be būsimų įvykių, čia galima peržiūrėti vaizdo įrašų apie tai, kaip jau vyko panašūs renginiai. Su malonumu plėskite verslą ir siekite naujų aukštumų!
Sužinoti daugiau
Klubų plėtros programa.
Nuopelnų pripažinimas.
Padarykite savo verslą su Herbalife efektyvesnį!
Technologijų platforma nepriklausomiems partneriams padės verslą padaryti efektyvesnį. Pagrindinė svetainės paskirtis – nepriklausomiems partneriams suteikti naujų priemonių ir technologijų, kad jų verslas su Herbalife taptų efektyvesnis! Svetainė bus labai naudinga plečiant organizaciją ir siekiant naujų aukštumų!
Pereiti į svetainę
Renginių organizavimas
ir veiklos mieste plėtra
Padarykite viską ir dar šiek tiek daugiau
Šis išteklius padės jums organizuoti renginius ir plėsti veiklą mieste. Visiems NP ir supervizoriams: sužinokite, kokiuose regionuose ir miestuose šį mėnesį vyksta renginiai, ir suplanuokite dalyvavimą! Įgaliotiesiems miesto SP grupės atstovams: sukurkite renginį savo mieste! Naudodamiesi svetaine, nieko nepraleisite ir sukursite gražią skrajutę!
Sužinoti daugiau
Vaizdo įrašų apie verslo plėtrą biblioteka
Tapkite profesionalu tiesiog dabar
Mokomųjų vaizdo įrašų rinkinys – čia rasite teorinės ir praktinės informacijos, galėsite interaktyviai organizuoti įvairių formų mokomąjį darbą.
Žiūrėti vaizdo įrašus
Asmeninis nepriklausomo partnerio
kabinetas
Prisijunkite ir pasiekite sėkmės
Vidinė nepriklausomų partnerių svetainė – tai ir darbo erdvė, kur surinkta visa informacija apie jūsų verslą, ir interneto parduotuvė, kur galima užsisakyti produktų su nuolaida pagal turimą statusą ir su nurodytu taškų skaičiumi.
Prisijungti