Apie programą
Atsiliepimai
0
 • 1

  Energija visai dienai

  Baltyminis kokteilis Formula 1 . Subalansuota mityba, apimanti pakankamą baltymų kiekį – normalios viso organizmo veiklos pagrindas¹. Baltymai yra energijos šaltinis, be to, tai labiau pasotinantis mitybinis makroelementas nei angliavandeniai ir riebalai, todėl sotumo jausmas išlieka ilgiau². Pasirinkite mėgstamą skonį ir pradėkite dieną nuo vitaminų, mineralų ir mikroelementų, kurie padės palaikyti būtiną energijos lygį³.

 • 2

  Žvalumui palaikyti

  Žolelių gėrimo sudėtyje yra 85 mg kofeino ir unikalaus komplekso Orange Pekoe, pagaminto iš tradicinės juodosios ir žaliosios arbatos, su dedešvų žiedų, kinrožių ir kardamonų sėklų ekstraktais.

 • 3

  Vandens pusiausvyrai palaikyti

  Koncentratas Herbal Aloe , kurio sudėtyje yra 40 % tikrųjų alavijų lapų sulčių, – tai skanus gėrimas, padedantis vartoti daugiau vandens ir visą dieną palaikyti vandens pusiausvyrą organizme. Gėrimo sudėtyje nėra jokių dirbtinių saldiklių ir dažiklių!

 • 4

  Pridėkite aminorūgščių ir vitaminų

  Niteworks sudėtyje yra aminorūgščių L-arginino ir L-citrulino. L-citrulinas, kaip azoto oksido prekursorius, buvo plačiai tyrinėjamas. Azoto oksidas – tai dujos, kurias organizmas išskiria natūraliai, kad palaikytų normalią kraujotaką4. Vitaminas C prisideda prie normalaus kolageno susidarymo, užtikrinančio tinkamą kraujagyslių būklę. Folio rūgštis dalyvauja kraujodaroje, vitaminų C ir E derinys padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos.

 • 5

  Palaikykite tonusą

  Vitaminų ir mineralų kompleksas Formula 2 – tai vitaminų ir mineralų kompleksas vyrams ir moterims. Jo sudėtyje yra pagrindinių mikroelementų, kurie padeda palaikyti normalią energinių medžiagų apykaitą5. Norėdami gauti optimalų mitybinių mikroelementų kiekį, vartokite po dvi tabletes Formula 2 kartu su baltyminiu kokteiliu Formula 1.

 • 6

  Suteikite organizmui papildomos energijos

  Liftoff sudėtyje yra natūralaus kofeino iš gvaraninių paulinijų, kurios padeda palaikyti tonusą ir išlaikyti koncentraciją, be to, gerina protinį ir fizinį darbingumą6. Šnypščiojoje tabletėje yra 100 % rekomenduojamos vitamino С ir 100 % rekomenduojamos B grupės vitaminų (В1, В2, В3, B6, panteono rūgšties, biotino) normos, padedančios palaikyti normalią energinių medžiagų apykaitą.

Atsiliepimų apie produktą kol kas nėra Užpildykite dešinėje esančią formą ir palikite pirmą atsiliepimą Pasidalykite nuomone apie produktą Palikti atsiliepimą

Palikite atsiliepimą apie produktą

Jūsų vertinimas
Vardas
El. paštas
Jūsų atsiliepimas
Dėkojame už atsiliepimą!
Artimiausiu metu mūsų vadybininkas jį patikrins ir paskelbs svetainėje
Nusiųsti dar vieną atsiliepimą

Palikite atsiliepimą apie produktą

Jūsų vertinimas
Vardas
El. paštas
Jūsų atsiliepimas
Dėkojame už atsiliepimą!
Artimiausiu metu mūsų vadybininkas jį patikrins ir paskelbs svetainėje
Nusiųsti dar vieną atsiliepimą
1 Baltymai padeda palaikyti normalią kaulų būklę ir raumenų masės augimą.
2 Leidy, H.J. ir kt., Baltymų vaidmuo svorio metime ir palaikyme. American Journal of Clinical Nutrition, 2015, 1001 (6): p. 1320C-1329C; Phillips S.M., S. Chevalier ir H.J. Leidy, „Reikalavimai“ baltymams, kurie viršija dienos vertę: pasekmės sveikatos optimizavimui. Appl Physiol Nutr Metab, 2016, 41 (5): p. 565-72 .; Paddon-Jones, D. ir kt., Baltymai, svorio kontrolė ir sotumas. Am J Clin Nutr, 2008. 87 (5): p. 1558-1561.
3 Vitaminas B12, niacinas ir magnis padeda palaikyti normalią energinių medžiagų apykaitą.
4 Bai ir kiti (2009). Am J Clin Nutr, 89 (1), 77-84; Fayh ir kiti (2013). Europos mitybos žurnalas, 52 (3), 975-983; Milleris AL. (2006). Alternatyviosios medicinos apžvalga, 11 (1), 23–29; Oka ir kt. (2005). Kraujagyslių medicina, 10, 265 - 274; Rytlewskiet al (2005). Europos klinikinių tyrimų leidinys, 35, 32 - 37; Smithas ir kt. (2006). J Thoracas Cardiovascas Surgas, 132 (1), 58–65.
5 Biotinas, geležis, magnis ir tiaminas padeda palaikyti normalią energinių medžiagų apykaitą.
6 ESCOP. E / S / C / O / P monografijos: Žolinių vaistų moksliniai įrodymai. 2-asis leidimas 2009 m. „Einöter S.J.“ ir G. T. (2013). Kofeinas kaip dėmesio stipriklis: dabartinių pasiūlymų apžvalga. Psichofarmakologija (Berlas). 225 (8): 251-274.