Apie programą
Atsiliepimai
0
 • 1

  Baltymų trūkumo padengimas

  Baltyminis kokteilis Formula 1 . Pagrindinė jo sudedamoji dalis – kokybiškas sojų baltymų izoliatas, o baltymai yra nepakeičiamas kiekvienos organizmo ląstelės komponentas. Pagal instrukcijas paruošto kokteilio porcijoje taip pat yra ne mažiau kaip 38 % rekomenduojamos 25 vitaminų ir mineralų paros normos. Sudėtyje esantis vitaminas D padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą, o vitaminas E, selenas ir cinkas padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos.

 • 2

  Vandens pusiausvyros palaikymas

  Koncentratas Herbal Aloe , kurio sudėtyje yra 40 % tikrųjų alavijų lapų sulčių, – tai skanus gėrimas, padedantis vartoti daugiau vandens ir palaikyti vandens pusiausvyrą visą dieną. Gėrimo sudėtyje nėra jokių dirbtinių saldiklių ir dažiklių!

 • 3

  Žvalumo palaikymas visą dieną

  Žolelių gėrimo sudėtyje yra 85 mg kofeino ir unikalaus komplekso Orange Pekoe, pagaminto iš tradicinės juodosios ir žaliosios arbatos su dedešvų žiedų, kinrožių ir kardamonų sėklų ekstraktais.

 • 4

  Rūpinimasis optimaliu mitybinių mikroelementų lygiu

  Vitaminų ir mineralų kompleksas Formula 2 – tai visapusis raciono papildymas 24 vitaminais ir mineralais. Kompleksas sukurtas taip, kad papildytų racioną svarbiausiais mitybiniais mikroelementais, taip pat jame yra vitaminų А ir С, kurie palaiko normalią imuninės sistemos veiklą.

 • 5

  Aminorūgščių komplekso įtraukimas į racioną

  Niteworks – tai aminorūgščių L-citrulino ir L-arginino, taip pat vitaminų kompleksas. L-arginino, ypač kaip azoto oksido1 prekursoriaus, nauda sveikatai buvo plačiai tyrinėjama. Azoto oksidas – tai dujos, kurias organizmas išskiria, kad palaikytų normalią kraujotaką. Normali kraujotaka užtikrina visus gyvybinės veiklos procesus – nuo deguonies pernešimo iki geros imuninės sistemos veiklos. Niteworks sudėtyje esantys vitaminai C ir E padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos.

 • 6

  Imunitetui ir naudingai mikroflorai aktyvinti:

  Immune Booster Immune Booster yra maisto papildas, kurio sudėtyje yra EpiCor®, vitaminų ir mineralų
  Immune Booster sudėtyje daug cinko, seleno, vitamino C ir vitamino D, kurie padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą

Atsiliepimų apie produktą kol kas nėra Užpildykite dešinėje esančią formą ir palikite pirmą atsiliepimą Pasidalykite nuomone apie produktą Palikti atsiliepimą

Palikite atsiliepimą apie produktą

Jūsų vertinimas
Vardas
El. paštas
Jūsų atsiliepimas
Dėkojame už atsiliepimą!
Artimiausiu metu mūsų vadybininkas jį patikrins ir paskelbs svetainėje
Nusiųsti dar vieną atsiliepimą

Palikite atsiliepimą apie produktą

Jūsų vertinimas
Vardas
El. paštas
Jūsų atsiliepimas
Dėkojame už atsiliepimą!
Artimiausiu metu mūsų vadybininkas jį patikrins ir paskelbs svetainėje
Nusiųsti dar vieną atsiliepimą
1 Bai et al (2009). Am J Clin Nutr, 89(1), 77-84; Fayh et al (2013). European journal of nutrition, 52(3), 975-983; Miller AL. (2006). Alternative Medicine Review, 11(1), 23 - 29; Oka et al (2005). Vascular Medicine, 10, 265 - 274; Rytlewskiet al (2005). European Journal of Clinical Investigation, 35, 32 - 37; Smith et al (2006). J Thorac Cardiovasc Surg, 132(1), 58 - 65.
2 Gao L.P. 2005 An international Journal of Pharmaceutical Sciences. 60 (1) 62-65.