Apie programą
Atsiliepimai
0
 • 1

  Organizmui reikalingi baltymai

  Baltyminis kokteilis Formula 1 pagamintas iš idealaus kokybiškų baltymų, skaidulinių medžiagų, vitaminų ir mineralų mišinio. 1 porcijoje baltyminio kokteilio Formula 1 yra 18 gramų baltymų¹, 25 rūšių vitaminų ir mineralų, 4 g skaidulinių medžiagų. Baltymai – tai pagrindinė visų ląstelių, audinių ir organų statybinė medžiaga, jų būtina gauti nuolat.

 • 2

  Vandens pusiausvyrai palaikyti

  Koncentratas Herbal Aloe , kurio sudėtyje yra 40 % tikrųjų alavijų lapų sulčių, – tai skanus gėrimas, padedantis vartoti daugiau vandens ir visą dieną palaikyti vandens pusiausvyrą organizme. Gėrimo sudėtyje nėra jokių dirbtinių saldiklių ir dažiklių!

 • 3

  Žvalumui palaikyti visą dieną

  Žolelių gėrimo sudėtyje yra 85 mg kofeino ir unikalaus komplekso Orange Pekoe, pagaminto iš tradicinės juodosios ir žaliosios arbatos su dedešvų žiedų, kinrožių ir kardamonų sėklų ekstraktais.

 • 4

  Pasirūpinkite širdies ir kraujagyslių sistemos palaikymu

  Niteworks – tai maisto papildas, sudarytas iš L-arginino ir L-citrulino bei vitaminų derinio. Aminorūgštis L-citrulinas didina L-arginino koncentraciją organizme, o pastarasis skatina azoto oksido išsiskyrimą1. Azoto oksidas svarbus kraujo cirkuliacijai ir kraujagyslių elastingumui palaikyti. Vitaminas C prisideda prie normalaus kolageno susidarymo, užtikrinančio tinkamą kraujagyslių būklę. Folio rūgštis dalyvauja kraujodaroje.

 • 5

  Omega 3 pridėjimas

  Herbalifeline Max sudėtyje yra polinesočiųjų riebalų rūgščių omega 3 (EPR ir DHR), kurios palaiko normalią regą, smegenų ir širdies veiklą. EPR ir DHR padeda palaikyti normalią širdies veiklą*, taip pat normalų trigliceridų lygį kraujyje** ir normalų kraujo spaudimą***.

 • 6

  Baltymų pridėjimas

  Baltyminis mišinys Formula 3 padės racioną papildyti sojų ir išrūgų baltymais. Vienoje porcijoje yra 5 g baltymų.

Atsiliepimų apie produktą kol kas nėra Užpildykite dešinėje esančią formą ir palikite pirmą atsiliepimą Pasidalykite nuomone apie produktą Palikti atsiliepimą

Palikite atsiliepimą apie produktą

Jūsų vertinimas
Vardas
El. paštas
Jūsų atsiliepimas
Dėkojame už atsiliepimą!
Artimiausiu metu mūsų vadybininkas jį patikrins ir paskelbs svetainėje
Nusiųsti dar vieną atsiliepimą

Palikite atsiliepimą apie produktą

Jūsų vertinimas
Vardas
El. paštas
Jūsų atsiliepimas
Dėkojame už atsiliepimą!
Artimiausiu metu mūsų vadybininkas jį patikrins ir paskelbs svetainėje
Nusiųsti dar vieną atsiliepimą
* Teigiamo efekto galima pasiekti kasdien gaunant 250 mg EPR ir DHR.
** Teigiamo efekto galima pasiekti kasdien gaunant 2 g EPR ir DHR.
*** Teigiamo efekto galima pasiekti kasdien gaunant 3 g EPR ir DHR.
1 Bai et al (2009). Am J Clin Nutr, 89(1), 77-84; Fayh et al (2013). European journal of nutrition, 52(3), 975-983; Miller AL. (2006). Alternative Medicine Review, 11(1), 23 - 29; Oka et al (2005). Vascular Medicine, 10, 265 - 274; Rytlewskiet al (2005). European Journal of Clinical Investigation, 35, 32 - 37; Smith et al (2006). J Thorac Cardiovasc Surg, 132(1), 58 - 65.