Apie programą
Atsiliepimai
0
 • 1

  Gaunamų baltymų kiekiui padidinti

  Baltyminis kokteilis Formula 1 – tai subalansuotas maistas stiklinėje: jame yra baltymų, vitaminų, mineralų ir skaidulinių medžiagų. Baltymai, kurie sudaro kokteilio pagrindą, yra viso organizmo statybinė medžiaga, palaikanti ir normalią kaulinio audinio būklę.

 • 2

  Vandens pusiausvyrai palaikyti

  Koncentratas Herbal Aloe , kurio sudėtyje yra 40 % tikrųjų alavijų lapų sulčių, – tai skanus gėrimas, padedantis vartoti daugiau vandens ir visą dieną palaikyti vandens pusiausvyrą organizme. Gėrimo sudėtyje nėra jokių dirbtinių saldiklių ir dažiklių!

 • 3

  Aktyvumui

  Žolelių gėrimo sudėtyje yra 85 mg kofeino ir unikalaus komplekso Orange Pekoe, pagaminto iš tradicinės juodosios ir žaliosios arbatos, su dedešvų žiedų, kinrožių ir kardamonų sėklų ekstraktais.

 • 4

  Normaliai kaulų būklei

  XtraCal . Į racioną įtraukite mitybinių mikroelementų kompleksą su kalciu, kuris būtinas normaliai kaulų ir dantų būklei palaikyti. XtraCal dienos norma suteikia 125 % rekomenduojamos kalcio paros normos, be to, sudėtyje yra vitamino D ir mikroelementų (cinko, magnio, mangano, vario).

 • 5

  Pridėkite svarbių mikroelementų

  Formula 2 . Šio vitaminų ir mineralų komplekso sudėtyje yra optimalus mitybinių mikroelementų derinys, jame yra magnio, kuris palaiko normalią raumenų veiklą, taip pat kalcio, kuris būtinas normaliai kaulų būklei.

 • 6

  Gaukite papildomą baltymų šaltinį

  Baltyminis mišinys Formula 3 padės racioną papildyti baltymais: vienoje porcijoje – 5 g sojų ir išrūgų baltymų, tik 23 kcal.

 • 7

  Palaikykite normalią kraujotaką

  Niteworks sudėtyje yra aminorūgščių: L-arginino ir L-citrulino. L-citrulinas, kaip azoto oksido* prekursorius, buvo plačiai tyrinėjamas. Azoto oksidas – tai dujos, kurias organizmas išskiria natūraliai, kad palaikytų normalią kraujo apytaką ir aprūpintų deguonimi visus audinius, įskaitant raumenis.

 • 8

  Papildykite Omega 3

  Herbalifeline Max sudėtyje yra nepakeičiamųjų riebalų rūgščių omega 3 (EPR ir DHR), kurios padeda palaikyti normalią širdies veiklą**, normalų trigliceridų lygį kraujyje*** ir normalų kraujo spaudimą****.

Atsiliepimų apie produktą kol kas nėra Užpildykite dešinėje esančią formą ir palikite pirmą atsiliepimą Pasidalykite nuomone apie produktą Palikti atsiliepimą

Palikite atsiliepimą apie produktą

Jūsų vertinimas
Vardas
El. paštas
Jūsų atsiliepimas
Dėkojame už atsiliepimą!
Artimiausiu metu mūsų vadybininkas jį patikrins ir paskelbs svetainėje
Nusiųsti dar vieną atsiliepimą

Palikite atsiliepimą apie produktą

Jūsų vertinimas
Vardas
El. paštas
Jūsų atsiliepimas
Dėkojame už atsiliepimą!
Artimiausiu metu mūsų vadybininkas jį patikrins ir paskelbs svetainėje
Nusiųsti dar vieną atsiliepimą
* Bai et al (2009). Am J Clin Nutr, 89(1), 77-84; Fayh et al (2013). European journal of nutrition, 52(3), 975-983; Miller AL. (2006). Alternative Medicine Review, 11(1), 23 - 29; Oka et al (2005). Vascular Medicine, 10, 265 - 274;
Rytlewskiet al (2005). European Journal of Clinical Investigation, 35, 32 - 37; Smith et al (2006). J Thorac Cardiovasc Surg, 132(1), 58 - 65.
** Teigiamo efekto galima pasiekti kasdien gaunant 250 mg EPR ir DHR.
*** Teigiamo efekto galima pasiekti kasdien gaunant 250 mg DHR.
**** Teigiamo efekto galima pasiekti kasdien gaunant 2 g EPR ir DHR