Apie programą
Atsiliepimai
0
 • 1

  OPTIMALUS VANDENS VARTOJIMAS

  Pradėkite dieną nuo gaivinamojo gėrimo iš koncentrato Herbal Aloe , kurio sudėtyje yra 40 % tikrųjų alavijų lapų sulčių, nėra jokių dirbtinių saldiklių ir dažiklių.

 • 2

  SUBALANSUOTA MITYBA

  Baltyminis kokteilis Formula 1 pagamintas iš idealaus kokybiškų baltymų, skaidulinių medžiagų, vitaminų ir mineralų mišinio. 1 porcijoje baltyminio kokteilio Formula 1 yra 18 gramų baltymų¹, 25 rūšių vitaminų ir mineralų, 4 g skaidulinių medžiagų. Sudėtyje nėra glitimo, produktas tinka vegetarams. Kiekviena porcija – žingsnis subalansuotos mitybos link ištisą dieną!

 • 3

  RYTINIS PRABUDIMAS

  Žolelių gėrimo sudėtyje yra 85 mg kofeino ir unikalaus komplekso Orange Pekoe, pagaminto iš tradicinės juodosios ir žaliosios arbatos, su dedešvų žiedų, kinrožių ir kardamonų sėklų ekstraktais.

 • 4

  PRIDĖKITE BALTYMŲ

  Baltyminis mišinys Formula 3 padės racioną papildyti baltymais: vienoje porcijoje – 5 g sojų ir išrūgų baltymų, tik 23 kcal.

 • 5

  PRIDĖKITE SKAIDULINIŲ MEDŽIAGŲ

  Avižų ir obuolių skaidulinių medžiagų gėrimas padės gauti rekomenduojamą skaidulinių medžiagų paros normą – 25 g per dieną². Pakankamas tirpiųjų ir netirpiųjų skaidulinių medžiagų kiekis yra svarbus rūpinantis virškinimo sistema³.

 • 6

  Papildomas palaikymas vitaminais ir mineralais

  Vitaminų ir mineralų kompleksas Formula 2 – tai visokeriopas raciono papildymas 24 vitaminais ir mineralais, įskaitant tuos, kurių organizmas negali pasigaminti pats arba gamina nepakankamai. Formula 2 skirtas baltyminiam kokteiliui Formula 1 papildyti pagrindiniais mitybiniais mikroelementais, atsižvelgiant į būdingus vyrų ir moterų poreikius.

 • 7

  Pridėti Omega-3

  Herbalifeline Max sudėtyje yra omega 3 – nepakeičiamųjų riebalų rūgščių, kurių organizmas nesintetina ir nekaupia. Jos padeda palaikyti normalią smegenų veiklą ir normalią regą4, taip pat normalią širdies veiklą5.

Atsiliepimų apie produktą kol kas nėra Užpildykite dešinėje esančią formą ir palikite pirmą atsiliepimą Pasidalykite nuomone apie produktą Palikti atsiliepimą

Palikite atsiliepimą apie produktą

Jūsų vertinimas
Vardas
El. paštas
Jūsų atsiliepimas
Dėkojame už atsiliepimą!
Artimiausiu metu mūsų vadybininkas jį patikrins ir paskelbs svetainėje
Nusiųsti dar vieną atsiliepimą

Palikite atsiliepimą apie produktą

Jūsų vertinimas
Vardas
El. paštas
Jūsų atsiliepimas
Dėkojame už atsiliepimą!
Artimiausiu metu mūsų vadybininkas jį patikrins ir paskelbs svetainėje
Nusiųsti dar vieną atsiliepimą
1 1 porcijoje, paruošus su 250 ml 1,5 % riebumo pieno.
2 EFSA Panel on Dietetic Products, Nutrition, and Allergies (NDA). EFSA Journal 2010; 8(3):1462.-
3 Barley/oat/wheat grain fibre contributes to an increase in faecal bulk.2 Mohajeriet al (2018) Eur. J. Nutr., 57(Suppl 1), 1–14.Makkiet al (2018) Cell host microbe, 23(6), 705–715. Hachimuraet al (2018) Bioscibiotech bioch, 82(4), 584–599. O’Grady et al (2019) Aliment PharmacolTher.2019;49:506–515. Kim (2018). Immunology, 154: 220-229.
4 Teigiamo efekto galima pasiekti kasdien gaunant po 250 mg DHR.
5 Teigiamo efekto galima pasiekti kasdien gaunant po 250 mg EPR ir DHR.
6 Vitaminai Е, С ir selenas padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos.