Apie programą
Atsiliepimai
0
 • 1

  Mitybinių makro- ir mikroelementų suteikimas organizmui

  Baltyminis kokteilis Formula 1 pagamintas iš idealaus kokybiškų baltymų, skaidulinių medžiagų, vitaminų ir mineralų mišinio. 1 porcijoje baltyminio kokteilio Formula 1 yra 18 gramų baltymų¹, 25 rūšių vitaminų ir mineralų, 4 g skaidulinių medžiagų. Sudėtyje nėra glitimo, produktas tinka vegetarams. Kiekviena porcija – žingsnis subalansuotos mitybos ištisą dieną link!

 • 2

  Vandens pusiausvyrai palaikyti

  Koncentratas Herbal Aloe , kurio sudėtyje yra 40 % tikrųjų alavijų lapų sulčių, – tai skanus gėrimas, padedantis vartoti daugiau vandens ir visą dieną palaikyti vandens pusiausvyrą organizme. Gėrimo sudėtyje nėra jokių dirbtinių saldiklių ir dažiklių!

 • 3

  Vandens pusiausvyrai palaikyti

  Žolelių gėrimo sudėtyje yra 85 mg kofeino ir unikalaus komplekso Orange Pekoe, pagaminto iš tradicinės juodosios ir žaliosios arbatos, su dedešvų žiedų, kinrožių ir kardamonų sėklų ekstraktais.

 • 4

  Atsigavimas po treniruočių

  Herbalife 24 jėgas atkuriantis gėrimas specialiai sukurtas vartoti po treniruočių: kiekvienoje porcijoje yra 25 g baltymų (išrūgų baltymų ir kazeino), 18 g angliavandenių, BCAA, L-glutamino, 45 % rekomenduojamos geležies paros normos – visa tai padeda greitai atsigauti ir auginti raumenų masę.

 • 5

  Pridėkite aminorūgščių ir vitaminų

  Niteworks – tai maisto papildas, sudarytas iš L-arginino, L-citrulino ir vitaminų derinio. Aminorūgštis L-citrulinas didina L-arginino koncentraciją organizme, o šis skatina azoto oksido išsiskyrimą. Azoto oksidas svarbus kraujo cirkuliacijai ir kraujagyslių elastingumui palaikyti. Vitaminas C prisideda prie normalaus kolageno susidarymo, užtikrinančio tinkamą kraujagyslių būklę. Folio rūgštis dalyvauja kraujodaroje².

 • 6

  Dienos racioną papildykite baltymais

  Baltyminis mišinys Formula 3 padės racioną papildyti baltymais: vienoje porcijoje yra 5 g sojų ir išrūgų baltymų, tik 23 kcal.

 • 7

  Suteikite organizmui papildomos energijos

  Liftoff sudėtyje yra natūralaus kofeino iš gvaraninių paulinijų, kurios padeda palaikyti tonusą ir išlaikyti koncentraciją, be to, gerina protinį ir fizinį darbingumą3. Šnypščiojoje tabletėje yra 100 % rekomenduojamos vitamino С ir 100 % rekomenduojamos B grupės vitaminų (В1, В2, В3, B6, panteono rūgšties, biotino) normos, padedančios palaikyti normalią energinių medžiagų apykaitą.

Atsiliepimų apie produktą kol kas nėra Užpildykite dešinėje esančią formą ir palikite pirmą atsiliepimą Pasidalykite nuomone apie produktą Palikti atsiliepimą

Palikite atsiliepimą apie produktą

Jūsų vertinimas
Vardas
El. paštas
Jūsų atsiliepimas
Dėkojame už atsiliepimą!
Artimiausiu metu mūsų vadybininkas jį patikrins ir paskelbs svetainėje
Nusiųsti dar vieną atsiliepimą

Palikite atsiliepimą apie produktą

Jūsų vertinimas
Vardas
El. paštas
Jūsų atsiliepimas
Dėkojame už atsiliepimą!
Artimiausiu metu mūsų vadybininkas jį patikrins ir paskelbs svetainėje
Nusiųsti dar vieną atsiliepimą
1 Paruošus su 250 ml 1,5 % riebumo pieno.
2 Bai et al (2009). Am J Clin Nutr, 89(1), 77-84; Fayh et al (2013). European journal of nutrition, 52(3), 975-983; Miller AL. (2006). Alternative Medicine Review, 11(1), 23 - 29; Oka et al (2005). Vascular Medicine, 10, 265 - 274;
Rytlewskiet al (2005). European Journal of Clinical Investigation, 35, 32 - 37; Smith et al (2006). J Thorac Cardiovasc Surg, 132(1), 58 - 65.
3 ESCOP. E / S / C / O / P monografijos: Žolinių vaistų moksliniai įrodymai. 2-asis leidimas 2009 m. Einöther SJ ir G. T. (2013). Kofeinas kaip dėmesio stipriklis: esamų prielaidų peržiūra. Psichofarmakologija (Berlas). 225 (8): 251–274