Apie programą
Atsiliepimai
0
 • 1

  Suteikite organizmui mitybinių mikro- ir makroelementų

  Baltyminio kokteilio Formula 1 sudėtyje yra daug baltymų (18 gramų)¹, taip pat 25 rūšių vitaminų ir mineralų, įskaitant vitaminus D, C, E, seleną ir cinką. Tai visavertis maistas, paruošiamas vos per 2 minutes!

 • 2

  Vandens pusiausvyrai palaikyti

  Koncentratas Herbal Aloe , kurio sudėtyje yra 40 % tikrųjų alavijų lapų sulčių, – tai skanus gėrimas, padedantis vartoti daugiau vandens ir palaikyti vandens pusiausvyrą visą dieną. Gėrimo sudėtyje nėra jokių dirbtinių saldiklių ir dažiklių!

 • 3

  Žvalumui

  Žolelių gėrimo sudėtyje yra 85 mg kofeino ir unikalaus komplekso Orange Pekoe, pagaminto iš tradicinės juodosios ir žaliosios arbatos, su dedešvų žiedų, kinrožių ir kardamonų sėklų ekstraktais.

 • 4

  Aktyviam gyvenimui

  Formula 2 . Vitaminų ir mineralų kompleksas vyrams sukurtas taip, kad optimaliai papildytų racioną mitybiniais mikroelementais. Sudėtyje yra riboflavino (vitamino B2), padedančio palaikyti normalią energinių medžiagų apykaitą, magnio, palaikančio normalią raumenų veiklą, vitaminų А ir С, palaikančių normalią imuninės sistemos veiklą.

 • 5

  Papildykite racioną baltymais

  Baltyminis mišinys Formula 3 suteiks organizmui 2 tipų papildomų baltymų: vienoje porcijoje – 5 g baltymų, tik 23 kcal.

 • 6

  Palaikykite normalią kraujotaką

  Niteworks – tai aminorūgščių L-citrulino ir L-arginino, taip pat vitaminų kompleksas. L-arginino, ypač kaip azoto oksido2 prekursoriaus, nauda sveikatai buvo plačiai tyrinėjama. Azoto oksidas – tai dujos, kurias organizmas išskiria, kad palaikytų normalią kraujotaką. Niteworks sudėtyje esantis vitaminas C prisideda prie kraujagyslėms reikalingo kolageno susidarymo, o folio rūgštis – prie normalios kraujodaros. Normali kraujotaka užtikrina deguonies pernešimą į visus organizmo audinius, įskaitant raumenis.

 • 7

  Jėgų atstatymas po treniruotės

  Herbalife 24 jėgas atkuriančio kokteilio sudėtyje yra 25 gramai išrūgų baltymų ir kazeino, kurie prisideda prie raumenų masės augimo ir atsigavimo po fizinio krūvio. Angliavandenių kompleksas užtikrins, kad iškart ir ilgam gautumėte energijos.

Atsiliepimų apie produktą kol kas nėra Užpildykite dešinėje esančią formą ir palikite pirmą atsiliepimą Pasidalykite nuomone apie produktą Palikti atsiliepimą

Palikite atsiliepimą apie produktą

Jūsų vertinimas
Vardas
El. paštas
Jūsų atsiliepimas
Dėkojame už atsiliepimą!
Artimiausiu metu mūsų vadybininkas jį patikrins ir paskelbs svetainėje
Nusiųsti dar vieną atsiliepimą

Palikite atsiliepimą apie produktą

Jūsų vertinimas
Vardas
El. paštas
Jūsų atsiliepimas
Dėkojame už atsiliepimą!
Artimiausiu metu mūsų vadybininkas jį patikrins ir paskelbs svetainėje
Nusiųsti dar vieną atsiliepimą
1 Paruošus su 250 ml 1,5 % riebumo pieno.
2 Bai et al (2009). Am J Clin Nutr, 89(1), 77-84; Fayh et al (2013). European journal of nutrition, 52(3), 975-983; Miller AL. (2006). Alternative Medicine Review, 11(1), 23 - 29; Oka et al (2005). Vascular Medicine, 10, 265 - 274; Rytlewskiet al (2005). European Journal of Clinical Investigation, 35, 32 - 37; Smith et al (2006). J Thorac Cardiovasc Surg, 132(1), 58 - 65.