Apie programą
Atsiliepimai
0
 • 1

  Pakankamas baltymų kiekis ir papildomi vitaminai

  Baltyminis kokteilis Formula 1 pagamintas iš idealaus kokybiškų baltymų, skaidulinių medžiagų, vitaminų ir mineralų mišinio. Produkto sudėtyje taip pat yra 25 rūšių vitaminų ir mineralų, įskaitant cinką, būtiną moterų organizmui.

 • 2

  Vandens pusiausvyrai palaikyti

  Koncentratas Herbal Aloe , kurio sudėtyje yra 40 % tikrųjų alavijų lapų sulčių, – tai skanus gėrimas, padedantis vartoti daugiau vandens ir visą dieną palaikyti vandens pusiausvyrą organizme. Gėrimo sudėtyje nėra jokių dirbtinių saldiklių ir dažiklių!

 • 3

  Žvalumui palaikyti

  Žolelių gėrimo sudėtyje yra 85 mg kofeino ir unikalaus komplekso Orange Pekoe, pagaminto iš tradicinės juodosios ir žaliosios arbatos, su dedešvų žiedų, kinrožių ir kardamonų sėklų ekstraktais.

 • 4

  Optimalus mitybinių mikroelementų kiekis¹

  Vitaminų ir mineralų komplekso Formula 2 sudėtyje yra cinko, palaikančio normalią plaukų, odos ir nagų būklę, vitamino B6, mažinančio nuovargį, ir vitamino В12, padedančio palaikyti normalią energinių medžiagų apykaitą. Kompleksas išsiskiria didesniu kalcio ir vitamino K kiekiu, kurie padeda palaikyti normalią kaulų būklę, jame yra geležies, palaikančios normalų raudonųjų kraujo kūnelių ir hemoglobino susidarymą, taip pat folio rūgšties, kuri irgi prisideda prie normalios kraujodaros.

 • 5

  Sveiko žarnyno palaikymas

  Avižų ir obuolių skaidulinių medžiagų gėrimas . Pagrindinis produktas, reikalingas žarnyno mikrobams, – maistinės skaidulinės medžiagos, kurių per parą rekomenduojama gauti 25 g*. 1 porcijoje avižų ir obuolių skaidulinių medžiagų gėrimo yra 5 g maistinių skaidulinių medžiagų, todėl bus lengviau gauti rekomenduojamą paros normą.

 • 6

  Papildykite racioną kalciu, cinku ir vitaminu D

  XtraCal sudėtyje yra vitamino D ir mineralų komplekso su kalciu, palaikančiu normalią kaulų ir dantų būklę. XtraCal suteikia 125 % rekomenduojamos kalcio paros normos, taip pat 46 % vitamino D paros normos.

 • 7

  Suteikite organizmui mitybinių fitoelementų

  Tang Kuei Plus – tai augalinis kompleksas, palaikantis aktyvų gyvenimo būdą. Jo sudėtyje yra ramunėlių žiedų ir kininio skudučio (Angelica sinensis, „moteriškojo ženšenio“).

 • 8

  Apsisaugokite nuo ankstyvo senėjimo:

  Immune Booster Immune Booster. Sudėtyje esantis vitaminas C padeda palaikyti gražią ir sveiką odą. Cinkas, selenas ir vitaminas C padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos. Be to, sudėtyje yra vitamino D, palaikančio normalią imuninės sistemos veiklą

Atsiliepimų apie produktą kol kas nėra Užpildykite dešinėje esančią formą ir palikite pirmą atsiliepimą Pasidalykite nuomone apie produktą Palikti atsiliepimą

Palikite atsiliepimą apie produktą

Jūsų vertinimas
Vardas
El. paštas
Jūsų atsiliepimas
Dėkojame už atsiliepimą!
Artimiausiu metu mūsų vadybininkas jį patikrins ir paskelbs svetainėje
Nusiųsti dar vieną atsiliepimą

Palikite atsiliepimą apie produktą

Jūsų vertinimas
Vardas
El. paštas
Jūsų atsiliepimas
Dėkojame už atsiliepimą!
Artimiausiu metu mūsų vadybininkas jį patikrins ir paskelbs svetainėje
Nusiųsti dar vieną atsiliepimą
1 Vitaminų ir mineralų kompleksą Formula 2 vartokite kartu su baltyminiu kokteiliu Formula 1.
2 Gao L.P. 2005 An international Journal of Pharmaceutical Sciences.

* EFSA Panel on Dietetic Products, Nutrition, and Allergies (NDA). EFSA Journal 2010; 8(3):1462.-
** 2 tabletės per dieną suteiks vitaminų paros normą: vitaminas A – 100 %, C – 100 %, E – 73 %.