Klientų rezultatai

Jurgita
Šiauliai, Lietuva

Patikėjau ir sugebėjau pasiekti savo tikslą

Problemų dėl antsvorio kilo dar studijuojant, o gimus dviem vaikams kilogramų padaugėdavo kasmet. Svorį bandžiau mesti įvairiomis griežtomis dietomis, po kurių savijauta būdavo siaubinga. Jau susitaikiau su mintimi, kad niekada nebūsiu liekna. 

Kartą paskambino bendradarbė ir pasikvietė mane su mama į sveiko gyvenimo būdo klubą. Pakeičiau skysčių vartojimo režimą ir ėmiau maitintis subalansuotai, vartodama Herbalife Nutrition produktus. Kai numečiau 10 kg*, patikėjau, kad galiu pasiekti savo tikslą. Per 9 mėnesius numečiau 38 kg*, o apimtys sumažėjo 112 cm* ir nebuvo jokių nemalonių pojūčių! Esu be galo dėkinga dviem savo mitybos konsultantėms ir savo šeimai, kuri mane palaikė siekiant tikslo!

Reda
Panevėžys, Lietuva

Kartu link vieno bendro tikslo!

Pastaruosius 10 metų ruošiausi pradėti lieknėti, bet niekaip neprisiruošiau. Daug lengviau buvo nurodinėti vyrui, kad jis privažiuotų arčiau parduotuvės durų. Kartą supratau, kad man vis sunkiau lipti laiptais, užsiimti namų ruoša. Viskam tiesiog nepakako jėgų ir energijos. Tada pati kreipiausi į Rasą, asmeninę mitybos konsultantę, kuri mane jau seniai kvietė į sveiko gyvenimo būdo klubą. Esu labai dėkinga savo vyrui, kuris su džiaugsmu mane palaikė, ir kartu pradėjome nuo subalansuotų pusryčių, vartodami Herbalife Nutrition produktus. Palaikoma Rasos ir klausydama jos rekomendacijų dėl mitybos, sužinojau daug naujų dalykų apie subalansuotą mitybą ir antsvorio atsikračiau per 5 mėnesius*. Man ėmė sakyti komplimentus, o tai dar labiau skatina siekti rezultatų.


Andrius
Panevėžys, Lietuva

Kartu link vieno bendro tikslo!

Dirbu gamykloje ir turiu atlaikyti nuolatinį fizinį krūvį. Anksčiau grįždavau iš darbo, pavakarieniaudavau ir eidavau miegoti. Niekam daugiau tiesiog neturėjau jėgų. Kai Reda papasakojo apie sveiko gyvenimo būdo klubą, su džiaugsmu ją palaikiau – juk drauge siekti bendro tikslo daug paprasčiau! Pakeitėme mitybos įpročius ir mūsų gyvenimas pasikeitė! Dabar po darbo dar turiu jėgų apsilankyti sporto salėje. Šiuo metu sveriu 78 kg* ir esu patenkintas savimi.

Renata
ŠIAULIAI, LIETUVA

Dabar mano gyvenime viskas kitaip!

Mano svoris ėmė didėti gimus vaikui. Taip per 14 metų svarstyklių rodyklė perkopė 110 kg. Visi bandymai sumažinti svorį dietomis buvo nesėkmingi, svoris kaskart grįždavo. Ėmiau pati sau nebepatikti, nesinorėjo išeiti iš namų.

Kartą pažįstama rekomendavo apsilankyti sveiko gyvenimo būdo klube Šiauliuose. Ten man atliko Wellness testą ir aš nusprendžiau pakeisti savo gyvenimo būdą, pradėti gyventi sveikai ir aktyviai. Su sveiko gyvenimo būdo konsultante sudarėme mitybos programą, apimančią subalansuotus Herbalife Nutrition pusryčius. Taip pat įtraukėme papildomą baltymų šaltinį – baltyminį mišinį Formula 3 ir papildomų skaidulinių medžiagų – avižų ir obuolių skaidulinių medžiagų gėrimą. Mano svoris pamažu ėmė mažėti, pradėjo gerėti bendra savijauta ir nuotaika! Svorio numečiau greičiau nei per metus*! Džiaugiuosi, kad vieną kartą sužinojau apie sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą ir dabar gyvenu visai kitaip!


Marija
Klaipėda, Lietuva

Ženkite pirmąjį žingsnį – pakeiskite savo pusryčius!

Anksčiau nestebėjau savo mitybos ir niekada sau nieko neatsakydavau. Su antsvoriu kovojau sekinančiomis treniruotėmis ir dietomis, per kurias būdavau alkana. Rezultatų pasiekdavau gerų, bet svoris kaskart sugrįždavo vis didesnis. Paskutiniu metu net nebenorėdavau žiūrėti į veidrodį. 

Kartą socialiniuose tinkluose pamačiau įdomų puslapį, priklausantį Herbalife Nutrition mitybos konsultantui, ir nusprendžiau kreiptis rekomendacijos dėl svorio mažinimo. Mane pakvietė į sveiko gyvenimo būdo klubą, kur išbandžiau subalansuotus Herbalife Nutrition pusryčius. Niekada nemaniau, kad pusryčiai yra tokie svarbūs, o ypač – kovojant su antsvoriu. Mano rezultatas – 26 kg*, o to pasiekiau palaikoma savo konsultanto! Pasikeičiau žengusi svarbiausią pirmąjį žingsnį – ėmusi pusryčiauti kitaip!


Danutė
Vilnius, Lietuva

Svorį mečiau gražiai

Visada turėjau bėdų dėl antsvorio, iš čia ir atsirado kompleksų. Išbandžiau įvairias dietas, bet svoris kaskart grįždavo. Po 50-ies mano svoris viršijo 90 kg. Netgi ėmiau lėčiau vaikščioti – su dideliu svoriu nelabai pabėgiosi.

Kartą draugė pasikvietė mane į sveiko gyvenimo būdo klubą. Ten man atliko Wellness testą ir papasakojo apie sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą. Pakeičiau savo mitybos įpročius. Kiekvieną rytą pradėdavau nuo subalansuotų Herbalife Nutrition pusryčių. Išmokau gerti paprastą vandenį**. Stengiausi daugiau judėti. Svorio numečiau gražiai, neliko odos klosčių ir galiausiai sau patinku!* Esu dėkinga konsultantei, kad papasakojo apie sveiką gyvenimo būdą ir patikėjo manimi!

Nina
Klaipėda, Lietuva

GERIAUSIA JUBILIEJAUS DOVANA

Svorio priaugau po pirmojo gimdymo. Nuo tada kovojau su antsvoriu, bet niekaip nesisekė. Sulaukus 45-ių, savijauta ėmė prastėti, nenorėjau su niekuo bendrauti. Buvo sunku net išeiti pavedžioti šunį.

Kartą man paskambino pažįstama ir pakvietė į sveiko gyvenimo būdo klubą. Dieną ėmiau pradėti nuo baltyminio kokteilio Formula 1. Jau po mėnesio pastebėjau, kad savijauta ėmė gerėti*. Užsibrėžiau tikslą – iki jubiliejaus numesti 30 kg. Sulaukusi 50-ies buvau numetusi 31 kg*! O šiandien sulieknėjau net 35 kg*! Esu laiminga!* Bet kokie teiginiai apie svorio valdymą yra susiję su Herbalife svorio valdymo programa, apimančia, be visa ko, subalansuotą mitybą, reguliarius fizinius pratimus, kasdienį reikiamo kiekio skysčių vartojimą, maisto papildų vartojimą esant poreikiui ir pakankamą poilsį. Visi rezultatai yra individualūs ir gali skirtis.

** Pajamos ir verslo skatinimo pavyzdžiai yra individualūs ir ne tipiški.