Herbalife Nutrition produktų klinikiniai tyrimai Rusijoje

Svorio mažinimo programa, kai vartojami Herbalife Nutrition produktai, yra efektyvesnė, palyginti su įprasta mažo kalorijų skaičiaus dieta. Dabar tai patvirtinta tyrimu, atliktu RMMA mitybos mokslinių tyrimų institute.

RMMA mitybos mokslinių tyrimų institute atlikto klinikinio tyrimo rezultatai patvirtina, kad svorio mažinimo programa, kai vartojami Herbalife Nutrition produktai – baltyminis kokteilis Formula 1 ir baltyminis mišinys Formula 3 – yra efektyvesnė, palyginti su įprasta mažo kalorijų skaičiaus dieta. Remdamasi tyrimo rezultatais, vartoti šiuos produktus leido Nacionalinė dietologų ir nutriciologų asociacija. 

6 mėnesius vykdyto tyrimo, kuriame dalyvavo 90 žmonių, tikslas buvo įvertinti dietų, per kurias vartojami daug baltymų turintys maisto pakaitalai, kai norima sumažinti kūno masę, esant antsvoriui ar nutukimui, klinikinį efektyvumą ir gebėjimą jų laikytis. 

Produkcijos efektyvumo tyrimą sudarė trys etapai: dalyvių atranka, svorio mažinimo programa ir svorio valdymo laikotarpis. Tyrime dalyvavo 21–60 metų asmenys, turintys antsvorio, bet nesergantys rimtomis ligomis ir neturintys kitų kontraindikacijų (tokių kaip nėštumas, svorio mažinimo preparatų vartojimas, svorio netekimas daugiau kaip 6 kg per pusmetį prieš tyrimą ir pan.). 

Tyrėjai vertino Herbalife Nutrition produktų poveikį kūno svoriui, arteriniam kraujo spaudimui, kūno sudėčiai ir kraujo biocheminiams rodikliams juos vartojant. Svarbus papildomas aspektas buvo gebėjimo laikytis dietos, persisotinimo ir vartojimo saugumo vertinimas. 

Klinikinio tyrimo rezultatai patvirtina, kad svorio mažinimo programos, kai vartojami Herbalife Nutrition produktai Formula 1 ir Formula 3, palyginti su standartine mažo kalorijų skaičiaus dieta, padeda efektyviau sumažinti kūno riebalų masę, liemens apimtį, taip pat lieknėjimo procesas yra patogesnis, nes juntamas sotumas ir išvengiama alkio jausmo.

Tyrimas „Dietų, per kurias vartojami daug baltymų turintys maisto pakaitalai, kai norima sumažinti kūno masę, esant antsvoriui ar nutukimui, klinikinio efektyvumo ir gebėjimo jų laikytis vertinimas. Herbalife Nutrition kūno svorio valdymo programos atsitiktinių imčių kontroliuojamas klinikinis tyrimas“, vykdytas RMMA mitybos mokslinių tyrimų institute, buvo jau ketvirtas mokslinis bendrovės produkcijos efektyvumo pagrindimas. Taip pat teigiamas maisto papildų poveikis buvo įrodytas Vokietijoje (Ulmo universitete), JAV (Žmogaus mitybos centre prie Kalifornijos universiteto) ir Korėjoje (Nacionaliniame Seulo universitete).

NDNA vadovas „Baltyminių maisto pakaitalų efektyvumas ir saugumas antsvorio turintiems ir nutukimu sergantiems pacientams, laikantis mažo kalorijų skaičiaus dietos“