Kokteilio Formula 1 klinikinis tyrimas Pietų Korėjoje

Neseniai gauti Korėjos nacionalinio statistikos biuro duomenys parodė, kad maždaug trečdalis šios šalies gyventojų – apie 10 mln. žmonių – turi antsvorio, ir šis skaičius auga milžinišku greičiu – po 400 tūkst. žmonių per metus. 

Tyrimo tikslas – patvirtinti maisto pakaitalų, kuriuose daug baltymų, efektyvumą mažinant svorį ir palaikant optimalų kūno svorį. Vadovas – profesorius Belong Cho, dirbantis Seulo nacionalinio universiteto šeimos medicinos skyriuje, Herbalife Nutrition mokslinės konsultacinės tarybos narys. 

Tyrime dalyvavo 75 antsvorio turintys žmonės, tyrimas vyko 12 savaičių. Visi dalyviai kasdien 2 dienos valgymus turėjo pakeisti baltyminiu kokteiliu Formula 1. Viena grupė dalyvių laikėsi dietos, kurioje buvo standartinis baltymų kiekis (apie 15 proc. visų kalorijų), o kita grupė vartojo kokteilį Formula 1, papildytą baltyminiu mišiniu Formula 3, ir taip gavo dvigubą porciją baltymų. 

Tyrimas patvirtino, kad vartoti maisto pakaitalus, kuriuose daug baltymų, yra efektyvus būdas sulieknėti ir palaikyti optimalų kūno svorį. Tyrimo rezultatai buvo paskelbti žurnalo „International Journal of Clinical Practice“ („Tarptautinis klinikinės praktikos žurnalas“) vasario numeryje.

Profesorius Belong Cho: „Tyrimo duomenys vaizdžiai parodo, kad maisto pakaitalai, kuriuose yra daug baltymų, yra patikima lieknėjimo ir organizmo riebalų atsargų mažinimo priemonė. Atsižvelgiant į augančią Korėjos gyventojų nutukimo problemą, efektyvaus svorio mažinimo klausimas tampa vis aktualesnis. Įrodėme, kad baltyminiai maisto pakaitalai efektyviai padeda sulieknėti ir gali padėti spręsti nutukimo problemą visame pasaulyje.“