Gamyba

Šiame etape iš žaliavos paruošiame reikiamas produktų receptūras.

Dauguma jų gaminama svarbiausioje Herbalife gamykloje – naujovių kūrimo ir gamybos centre, įsikūrusiame Vinstone-Seileme (JAV). Be to, Herbalife dirba artimai bendradarbiaudama su kitomis stambiomis bendrovėmis – „Fine Foods“ (Italija) ir „Liotecnica Tecnologia em Alimentos“ (Brazilija),, kurios gamina kai kurias sudedamąsias dalis ir žaliavą.

Kruopšti kokybės analizė

Kaip ir Herbalife gamybos įmonėse, partnerių objektuose taip pat atliekama griežta ir kruopšti kokybės analizė, siekiant užtikrinti, kad paruoštos receptūros atitiktų visus bendrovės reikalavimus. Atidžiai stebime, kad būtų atliktos visos patikros, kontroliuojame kiekvienos partijos kokybę ir sudėtį.

Gamybos įmonės visame pasaulyje

Kuo labiau bendrovė plečiasi ir vystosi, tuo daugiau galimybių mums atsiveria. Jau dabar Herbalife visame pasaulyje turi nemažai gamybos įmonių, kurios veikia Kinijoje, Vokietijoje, Indijoje ir kitose šalyse.

Talentinga specialistų komanda

Mūsų talentinga specialistų ir įvairiausių sričių mokslininkų komanda kasdien kuria unikalius produktus ir nenustoja stebinti savo kūriniais. Niekada nesustojame ties tuo, ką pasiekėme.