Partnerystė Baltijos šalyse

Visame pasaulyje bendrovė Herbalife Nutrition bendradarbiauja su įžymybėmis ir sportininkais, kad plačiai skleistų savo vertybes ir sveiko bei aktyvaus gyvenimo būdo idėją. Mūsų komandoje yra ir olimpinių žvaigždžių. Juk jos kaip niekas kitas supranta, kokia svarbi subalansuota mityba, siekiant naujų tikslų gyvenime ir sporte. 

Subalansuota Herbalife Nutrition mityba – tai garantija, kad pasieksite rezultatų, puikiai jausitės ir būsite energingi. Tai puiki pradžia, siekiant naujų aukštumų. Mūsų atstovai savo pavyzdžiu įrodo, kad Herbalife Nutrition produktai padeda kokybiškai pagerinti gyvenimą ir visos šeimos mitybą, įgyti norimą fizinę formą ir pasiekti geriausių rezultatų. Maitinkitės subalansuotai kartu su olimpiniais herojais!
Aleksej Jagudin ir Tatjana Totmianina
Aleksej Jagudin ir Tatjana Totmianina
Olimpiniai čempionai, pasaulio dailiojo čiuožimo žvaigždės. Viena iš garsiausių ir sėkmingiausių porų, seniai tapusi harmoningo šeiminio gyvenimo, tarpusavio supratimo ir rūpinimosi vienas kitu pavyzdžiu. Kartu jiems pakanka laiko daugybei projektų, kuriuose juos visada lydi sėkmė. Energijos jiems kasdien suteikia subalansuota Herbalife Nutrition mityba.