Partnerystė pasaulyje

Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo
Pasaulinė futbolo žvaigždė, Portugalija. 

Mėgstami HERBALIFE NUTRITION produktai:
  • baltyminis kokteilis Formula 1
  • baltyminiai batonėliai
Cristiano Ronaldo yra vienas geriausių šių laikų futbolininkų. Jis yra pagerinęs nesuskaičiuojamą daugybę rekordų, dukart pelnė „Auksinio batelio“ apdovanojimą kaip geriausias Europos puolėjas, du kartus – 2008 m. ir 2013 m. – laimėjo FIFA „Auksinio kamuolio“ apdovanojimą, geriausiu pasaulio futbolininku jį pripažino „FIFPro“, „World Soccer“, FIFA, o geriausiu Europos futbolininku – „Onze d’Or“.

Šiandien Ronaldo toliau sėkmingai žaidžia Madrido „Real“ komandoje, puikius rezultatus rodydamas tiek Ispanijos profesionalaus futbolo lygoje („La Liga“), tiek per tarptautines varžybas.

Futbolininko karjerą Ronaldo pradėjo būdamas 8 metų, kai žaidė „Andorinha“ mėgėjų komandoje, bet netrukus buvo pastebėtas ir pakviestas į vietos futbolo klubą „Nacional“. Po pergalės čempionate Ronaldo buvo pakviestas į klubą „Sporting“, ir jis su juo pasirašė sutartį, nors sportininkui tebuvo 13 metų. 2003 m. po didžiulės sėkmės klube „Sporting“ Ronaldo perėjo į „Manchester United“. Šiame klube jis žaidė iki 2009 m. – iki tol, kol jį perpirko Madrido „Real“. Futbolo istorijoje tai buvo brangiausias kontraktas už žaidėjo perėjimą į kitą klubą. Be mačų Ispanijos „Premier" lygoje, Ronaldo dar žaidžia savo šalies rinktinėje. Jis atstovauja Portugalijai per Europos taurės ir Pasaulio taurės varžybas.

Kai nežaidžia futbolo, Ronaldo užsiima labdaringa veikla ir yra tarptautinės organizacijos „Gelbėkit vaikus“ ambasadorius, taip pat priklauso organizacijai „The Mangrove Care Forum“, kovojančiai už mangrovių miškų Indonezijoje apsaugą.