Žiniasklaida apie mus

Будьте в курсе событий
Kodėl svarbu atstatyti organizmą po treniruotės? Kodėl svarbu atstatyti organizmą po treniruotės?

Kodėl svarbu atstatyti organizmą po treniruotės?

„Herbalife Nutrition“ sporto ekspertė Linda Patkovska paaiškina, kodėl norint pasiekti ilgalaikių rezultatų, po fizinių treniruočių svarbu nepamiršti poilsio ir organizmo atstatymo. Pasak jos, Herbalife24 Rebuild Strength gali sustiprinti ir pagreitinti raumenų atstatymą.
Geriausia dovana Kalėdoms – sveikata: kaip pagerinti savo gyvenimo kokybę? Geriausia dovana Kalėdoms – sveikata: kaip pagerinti savo gyvenimo kokybę?

Geriausia dovana Kalėdoms – sveikata: kaip pagerinti savo gyvenimo kokybę?

Viena vertingiausių dovanų, kurią šiemet galite padovanoti sau – pasirūpinti širdimi. Tarptautinės įmonės Herbalife Nutrition ekspertai dalijasi patarimais, kaip palaikyti gerą širdies ir kraujagyslių darbą bet kokiame amžiuje.
Ekspertai atskleidžia 5 paslaptis, kaip įgauti daugiau energijos Ekspertai atskleidžia 5 paslaptis, kaip įgauti daugiau energijos

Ekspertai atskleidžia 5 paslaptis, kaip įgauti daugiau energijos

Nuovargis kamuoja net tada, kai, atrodytų, miegate pakankamai? Tarptautinės įmonės Herbalife Nutrition mitybos ir sporto ekspertai atskleidžia 5 paslaptis, kurios padės jaustis energingesniems ir produktyvesniems dienos metu.
3 iššūkiai, su kuriais susiduriame puoselėdami sveiką gyvenseną 3 iššūkiai, su kuriais susiduriame puoselėdami sveiką gyvenseną

3 iššūkiai, su kuriais susiduriame puoselėdami sveiką gyvenseną

Herbalife Nutrition mitybos ekspertė Anastasia Kurginian pasakoja, kaip susiformuoja sveikatą veikiančios „kliūtys“, kokių pasekmių jos turi organizmo funkcionavimui, o taip pat pateikia atsakymus, kaip šias kliūtis įveikti.
Kodėl sveikam širdies darbui palaikyti reikalingas azoto oksidas? Kodėl sveikam širdies darbui palaikyti reikalingas azoto oksidas?

Kodėl sveikam širdies darbui palaikyti reikalingas azoto oksidas?

Herbalife Nutrition mitybos ekspertė Anastasia Kurginian pasakoja, kodėl širdžiai ir kraujotakos sistemai būtinas azoto oksidas bei kaip jo gauti.
Pasisemkite įkvėpimo sveikiems ryto ritualams iš modelio ir grožio influencerės Deimantės Kazėnaitės. Pasisemkite įkvėpimo sveikiems ryto ritualams iš modelio ir grožio influencerės Deimantės Kazėnaitės.

Pasisemkite įkvėpimo sveikiems ryto ritualams iš modelio ir grožio influencerės Deimantės Kazėnaitės.

Sužinokite apie sveikų pusryčių galią, sužinokite apie svarbius dienos pradžios elementus ir pasisemkite įkvėpimo iš modelio ir grožio influencerės Deimantės Kazėnaitės.
Greita alternatyva darbo dienos pusryčiams – rudeniškų baltyminių kokteilių receptai Greita alternatyva darbo dienos pusryčiams – rudeniškų baltyminių kokteilių receptai

Greita alternatyva darbo dienos pusryčiams – rudeniškų baltyminių kokteilių receptai

Baltymais praturtinti pusryčiai gali pakeisti visą rytą, jūsų dėmesiui greiti ir subalansuoti pusryčių kokteilių receptai, kurie suteiks energijos ir reikalingų medžiagų dienos pradžiai.
Ar maisto pakaitalai padeda kontroliuoti svorį? Ar maisto pakaitalai padeda kontroliuoti svorį?

Ar maisto pakaitalai padeda kontroliuoti svorį?

Herbalife Nutrition instituto pirmininkas Dr. David Heber, kalbėdamas apie maisto pakaitalus, sako, kad svorio reguliavimui įtakos turi trys pagrindiniai aspektai: glikemijos indeksas, maistinių medžiagų tankis ir elgesio pokyčiai.
Показать еще