Žiniasklaida apie mus

Будьте в курсе событий
Ko po treniruotės reikia jūsų kūnui? Ko po treniruotės reikia jūsų kūnui?

Ko po treniruotės reikia jūsų kūnui?

Tarptautinės įmonės „Herbalife Nutrition“ fitneso ekspertė Linda Patkovska pasakoja apie atsistatymo po treniruotės svarbą. Ji paaiškina kaip „Herbalife24 Rebuild Strength“ gali padėti organizmui atsistatyti.
Žvilgsnis į naujausias atsistatymo po treniruočių tendencijas Žvilgsnis į naujausias atsistatymo po treniruočių tendencijas

Žvilgsnis į naujausias atsistatymo po treniruočių tendencijas

Fizinis pasirengimas susideda iš kur kas daugiau veiksnių, nei tik laikas praleistas sportuojant. Tarptautinės įmonės Herbalife Nutrition ekspertai paaiškina, kodėl atsistatymas po treniruotės yra vienas pagrindinių sporto režimo aspektų, bei atskleidžia naujausias mitybos tendencijas, padedančias palengvinti atsistatymą po sporto.
Ekspertai siūlo 5 patarimus, kaip atsigauti po treniruočių Ekspertai siūlo 5 patarimus, kaip atsigauti po treniruočių

Ekspertai siūlo 5 patarimus, kaip atsigauti po treniruočių

Ekspertai siūlo 5 patarimus, kaip atsigauti po treniruočių

Tarptautinės įmonės Herbalife Nutrition ekspertai paaiškina, kodėl svarbu atsigauti po treniruočių. Anot jų, Herbalife24 Rebuild Strength integravimas į kasdieninį sporto režimą gali palengvinti kūno atsistatymą.
Kodėl svarbu atstatyti organizmą po treniruotės? Kodėl svarbu atstatyti organizmą po treniruotės?

Kodėl svarbu atstatyti organizmą po treniruotės?

„Herbalife Nutrition“ sporto ekspertė Linda Patkovska paaiškina, kodėl norint pasiekti ilgalaikių rezultatų, po fizinių treniruočių svarbu nepamiršti poilsio ir organizmo atstatymo. Pasak jos, Herbalife24 Rebuild Strength gali sustiprinti ir pagreitinti raumenų atstatymą.
Geriausia dovana Kalėdoms – sveikata: kaip pagerinti savo gyvenimo kokybę? Geriausia dovana Kalėdoms – sveikata: kaip pagerinti savo gyvenimo kokybę?

Geriausia dovana Kalėdoms – sveikata: kaip pagerinti savo gyvenimo kokybę?

Viena vertingiausių dovanų, kurią šiemet galite padovanoti sau – pasirūpinti širdimi. Tarptautinės įmonės Herbalife Nutrition ekspertai dalijasi patarimais, kaip palaikyti gerą širdies ir kraujagyslių darbą bet kokiame amžiuje.
Ekspertai atskleidžia 5 paslaptis, kaip įgauti daugiau energijos Ekspertai atskleidžia 5 paslaptis, kaip įgauti daugiau energijos

Ekspertai atskleidžia 5 paslaptis, kaip įgauti daugiau energijos

Nuovargis kamuoja net tada, kai, atrodytų, miegate pakankamai? Tarptautinės įmonės Herbalife Nutrition mitybos ir sporto ekspertai atskleidžia 5 paslaptis, kurios padės jaustis energingesniems ir produktyvesniems dienos metu.
3 iššūkiai, su kuriais susiduriame puoselėdami sveiką gyvenseną 3 iššūkiai, su kuriais susiduriame puoselėdami sveiką gyvenseną

3 iššūkiai, su kuriais susiduriame puoselėdami sveiką gyvenseną

Herbalife Nutrition mitybos ekspertė Anastasia Kurginian pasakoja, kaip susiformuoja sveikatą veikiančios „kliūtys“, kokių pasekmių jos turi organizmo funkcionavimui, o taip pat pateikia atsakymus, kaip šias kliūtis įveikti.
Kodėl sveikam širdies darbui palaikyti reikalingas azoto oksidas? Kodėl sveikam širdies darbui palaikyti reikalingas azoto oksidas?

Kodėl sveikam širdies darbui palaikyti reikalingas azoto oksidas?

Herbalife Nutrition mitybos ekspertė Anastasia Kurginian pasakoja, kodėl širdžiai ir kraujotakos sistemai būtinas azoto oksidas bei kaip jo gauti.
Показать еще