Žiniasklaida apie mus

Будьте в курсе событий
Kaip skirtingos žmonių kartos supranta sveiką gyvenimo būdą? Kaip skirtingos žmonių kartos supranta sveiką gyvenimo būdą?

Kaip skirtingos žmonių kartos supranta sveiką gyvenimo būdą?

Asmeninis treneris Paulius Ratkevičius ir Herbalife Nutrition nepriklausoma partnerė Indrė Kregždė aptaria pagrindinius skirtumus tarp kartų ir ko vieni iš kitų galime pasimokyti, siekdami pakreipti gyvenimo būdą sveikesnę linkme.
Kaip reikėtų interpretuoti sveiko gyvenimo būdo formulę „80% mityba, 20% sportas”? Kaip reikėtų interpretuoti sveiko gyvenimo būdo formulę „80% mityba, 20% sportas”?

Kaip reikėtų interpretuoti sveiko gyvenimo būdo formulę „80% mityba, 20% sportas”?

Tv laidų vedėjas Mindaugas Rainys ir Herbalife Nutrition nepriklausoma partnerė Indrė Kregždė atskleis, kaip pradėti kelionę sveikesnio gyvenimo būdo link, kodėl svarbu maitintis reguliariai ir koks yra pats veiksmingiausias balansas tarp sporto ir subalansuotos mitybos.
Kodėl sveikas užkandžiavimas yra svarbus ir kokius užkandžius renkasi žinoma vizažistė Deimantė Kazėnaite? Skaitykite straipsnyje! Kodėl sveikas užkandžiavimas yra svarbus ir kokius užkandžius renkasi žinoma vizažistė Deimantė Kazėnaite? Skaitykite straipsnyje!

Kodėl sveikas užkandžiavimas yra svarbus ir kokius užkandžius renkasi žinoma vizažistė Deimantė Kazėnaite? Skaitykite straipsnyje!

Pasak mitybos specialistės Anastasijos Kurginian, sveiki užkandžiai tarp pagrindinių valgymų gali suteikti reikalingos energijos, palaikyti aktyvią medžiagų apykaitą ir sumažinti alkį. Kokius užkandžius renkasi Deimantė Kazėnaitė?
Kaip įveikti didžiausią sveiko gyvenimo kliūtį – motyvacijos trūkumą? Pasiklausykite laidaraštės! Kaip įveikti didžiausią sveiko gyvenimo kliūtį – motyvacijos trūkumą? Pasiklausykite laidaraštės!

Kaip įveikti didžiausią sveiko gyvenimo kliūtį – motyvacijos trūkumą? Pasiklausykite laidaraštės!

Deimantė Kazėnaitė, puikiai pažįstama socialinių tinklų veikėja, Paulius Ratkevičius, asmeninis treneris ir sveikos gyvensenos ekspertas, bei nepriklausoma Herbalife Nutrition partnerė Indrė Kregždė dalinasi patarimais, kaip atrasti motyvacijos gyventi sveiką ir subalansuotą gyvenimą.
Kaip pritaikyti subalansuotą mitybą savo gyvenimo stiliui? Kaip pritaikyti subalansuotą mitybą savo gyvenimo stiliui?

Kaip pritaikyti subalansuotą mitybą savo gyvenimo stiliui?

Laidų vedėjas  Mindaugas Rainys,  modelis bei visažo meistrė Deimantė   Kazėnaitė   ir   „Herbalife   Nutrition“   nepriklausoma   partnerė   Indrė   Kregždė   dalinasi patarimais, kaip subalansuotą mitybą paversti patogia kiekvieno gyvenimo stiliui.
Herbalife Nutrition pristato projektą „Mityba tavo gyvenimo stiliui“ Herbalife Nutrition pristato projektą „Mityba tavo gyvenimo stiliui“

Herbalife Nutrition pristato projektą „Mityba tavo gyvenimo stiliui“

Mitybos ekspertė Anastasia Kurginian paaiškina, kodėl yra svarbu adaptuoti mitybą pagal kiekvieno individualų gyvenimo būdą ir dalinasi patarimais, kaip sėkmingai tai padaryti.
Kūno rengybos ekspertė: „Visada sakau: nori sulieknėti – valgyk. Ir sportuok“ Kūno rengybos ekspertė: „Visada sakau: nori sulieknėti – valgyk. Ir sportuok“
11/7/2018

Kūno rengybos ekspertė: „Visada sakau: nori sulieknėti – valgyk. Ir sportuok“

Malonumų pilna vasara baigėsi, dabar bus daugiau laiko padirbėti sporto salėje. Tačiau vien treniruočių maža, kad kūno linijos taptų dailios. Būtina ir taisyklingai, ir subalansuotai maitintis, ypač daug dėmesio skiriant baltymams – pagrindinei raumenų statybinei medžiagai.
Dietologė atskleidė, kuo gražioms kūno linijoms ir sveikatai svarbus išmanus maisto pasirinkimas Dietologė atskleidė, kuo gražioms kūno linijoms ir sveikatai svarbus išmanus maisto pasirinkimas
11/7/2018

Dietologė atskleidė, kuo gražioms kūno linijoms ir sveikatai svarbus išmanus maisto pasirinkimas

Ateina ruduo – ir netrunka ištirpti tos energijos ir geros savijautos atsargos, kurias sukaupėme per vasarą. Kitaip tariant, kuo saulės mažiau, tuo daugiau dėmesio reikia skirti organizmui – pradėkime juo rūpintis nuo pat ryto!
Показать еще