Žiniasklaida apie mus

Būkite įvykių centre
3 iššūkiai, su kuriais susiduriame puoselėdami sveiką gyvenseną 3 iššūkiai, su kuriais susiduriame puoselėdami sveiką gyvenseną

3 iššūkiai, su kuriais susiduriame puoselėdami sveiką gyvenseną

Herbalife Nutrition mitybos ekspertė Anastasia Kurginian pasakoja, kaip susiformuoja sveikatą veikiančios „kliūtys“, kokių pasekmių jos turi organizmo funkcionavimui, o taip pat pateikia atsakymus, kaip šias kliūtis įveikti.
Kodėl sveikam širdies darbui palaikyti reikalingas azoto oksidas? Kodėl sveikam širdies darbui palaikyti reikalingas azoto oksidas?

Kodėl sveikam širdies darbui palaikyti reikalingas azoto oksidas?

Herbalife Nutrition mitybos ekspertė Anastasia Kurginian pasakoja, kodėl širdžiai ir kraujotakos sistemai būtinas azoto oksidas bei kaip jo gauti.
Pasisemkite įkvėpimo sveikiems ryto ritualams iš modelio ir grožio influencerės Deimantės Kazėnaitės. Pasisemkite įkvėpimo sveikiems ryto ritualams iš modelio ir grožio influencerės Deimantės Kazėnaitės.

Pasisemkite įkvėpimo sveikiems ryto ritualams iš modelio ir grožio influencerės Deimantės Kazėnaitės.

Sužinokite apie sveikų pusryčių galią, sužinokite apie svarbius dienos pradžios elementus ir pasisemkite įkvėpimo iš modelio ir grožio influencerės Deimantės Kazėnaitės.
Greita alternatyva darbo dienos pusryčiams – rudeniškų baltyminių kokteilių receptai Greita alternatyva darbo dienos pusryčiams – rudeniškų baltyminių kokteilių receptai

Greita alternatyva darbo dienos pusryčiams – rudeniškų baltyminių kokteilių receptai

Baltymais praturtinti pusryčiai gali pakeisti visą rytą, jūsų dėmesiui greiti ir subalansuoti pusryčių kokteilių receptai, kurie suteiks energijos ir reikalingų medžiagų dienos pradžiai.
Ar maisto pakaitalai padeda kontroliuoti svorį? Ar maisto pakaitalai padeda kontroliuoti svorį?

Ar maisto pakaitalai padeda kontroliuoti svorį?

Herbalife Nutrition instituto pirmininkas Dr. David Heber, kalbėdamas apie maisto pakaitalus, sako, kad svorio reguliavimui įtakos turi trys pagrindiniai aspektai: glikemijos indeksas, maistinių medžiagų tankis ir elgesio pokyčiai.
Kaip skirtingos žmonių kartos supranta sveiką gyvenimo būdą? Kaip skirtingos žmonių kartos supranta sveiką gyvenimo būdą?

Kaip skirtingos žmonių kartos supranta sveiką gyvenimo būdą?

Asmeninis treneris Paulius Ratkevičius ir Herbalife Nutrition nepriklausoma partnerė Indrė Kregždė aptaria pagrindinius skirtumus tarp kartų ir ko vieni iš kitų galime pasimokyti, siekdami pakreipti gyvenimo būdą sveikesnę linkme.
Kaip reikėtų interpretuoti sveiko gyvenimo būdo formulę „80% mityba, 20% sportas”? Kaip reikėtų interpretuoti sveiko gyvenimo būdo formulę „80% mityba, 20% sportas”?

Kaip reikėtų interpretuoti sveiko gyvenimo būdo formulę „80% mityba, 20% sportas”?

Tv laidų vedėjas Mindaugas Rainys ir Herbalife Nutrition nepriklausoma partnerė Indrė Kregždė atskleis, kaip pradėti kelionę sveikesnio gyvenimo būdo link, kodėl svarbu maitintis reguliariai ir koks yra pats veiksmingiausias balansas tarp sporto ir subalansuotos mitybos.
Kodėl sveikas užkandžiavimas yra svarbus ir kokius užkandžius renkasi žinoma vizažistė Deimantė Kazėnaite? Skaitykite straipsnyje! Kodėl sveikas užkandžiavimas yra svarbus ir kokius užkandžius renkasi žinoma vizažistė Deimantė Kazėnaite? Skaitykite straipsnyje!

Kodėl sveikas užkandžiavimas yra svarbus ir kokius užkandžius renkasi žinoma vizažistė Deimantė Kazėnaite? Skaitykite straipsnyje!

Pasak mitybos specialistės Anastasijos Kurginian, sveiki užkandžiai tarp pagrindinių valgymų gali suteikti reikalingos energijos, palaikyti aktyvią medžiagų apykaitą ir sumažinti alkį. Kokius užkandžius renkasi Deimantė Kazėnaitė?
Показать еще