Žiniasklaida apie mus

Būkite įvykių centre
Ekspertai paaiškino, kaip žarnyno būklė susijusi su gera savijauta? Ekspertai paaiškino, kaip žarnyno būklė susijusi su gera savijauta?

Ekspertai paaiškino, kaip žarnyno būklė susijusi su gera savijauta?

Kai žarnyno mikroflora yra įvairi ir subalansuota, tarp jo ir smegenų vyksta konstruktyvus „dialogas“, tad palaikyti žarnyno sveikatą - būtina, teigia „Herbalife“ ekspertė Anastasija Kurginian. O kūno rengybos ekspertė Linda Patkovska demonstruoja ir tris tam skirtus pratimus.
„Herbalife“ nepriklausomi partneriai Lietuvoje pasodino 2 tūkst. medžių „Herbalife“ nepriklausomi partneriai Lietuvoje pasodino 2 tūkst. medžių

„Herbalife“ nepriklausomi partneriai Lietuvoje pasodino 2 tūkst. medžių

Pasaulinės mitybos produktų bendrovės „Herbalife“ viena pagrindinių vertybių yra tvarumas, todėl kompanijos nepriklausomi partneriai Baltijos šalyse ir kitose pasaulio valstybėse nuolat aktyviai dalyvauja tvaresnį gyvenimo būdą skatinančiose veiklose. Bendrovės partneriai iš Šiaulių rajono šiemet prisijungė prie nacionalinio miškasodžio, kurio metu pasodino net 2000 medžių.
Anastasija Kurginian: šiais laikais subalansuotas maistas telpa ir į kišenę Anastasija Kurginian: šiais laikais subalansuotas maistas telpa ir į kišenę

Anastasija Kurginian: šiais laikais subalansuotas maistas telpa ir į kišenę

Per pastaruosius dešimtmečius mityba labai pasikeitė. Mums pažįstami patiekalai, atliepdami greito gyvenimo tempo poreikius, tampa vis modernesni, tačiau nepraranda maistinės vertės. „Herbalife Nutrition“ mitybos ekspertė Anastasia Kurginian paaiškino, kaip visavertis, subalansuotas maistas gali tilpti kišenėje ir kokie yra tokio maisto, pavyzdžiui, sveiko maisto batonėlio „Herbalife Nutrition Formula 1“, privalumai.
Nepriklausomi „Herbalife Nutrition“ partneriai laimėjo prizą kasmetinėje tvarkymo akcijoje „Darom 2022“ Nepriklausomi „Herbalife Nutrition“ partneriai laimėjo prizą kasmetinėje tvarkymo akcijoje „Darom 2022“

Nepriklausomi „Herbalife Nutrition“ partneriai laimėjo prizą kasmetinėje tvarkymo akcijoje „Darom 2022“

Tvarumas yra pagrindinė pasaulinės subalansuotos mitybos produktų bendrovės „Herbalife Nutrition“ vertybė, tad nepriklausomi kompanijos partneriai Lietuvoje aktyviai dalyvauja veiklose, kuriomis kuriama ekologiškesnė ir švaresnė aplinka. Bendrovės partneriai iš Mažeikių ir Plungės dalyvavo tradicinėje viešųjų erdvių tvarkymo akcijoje „Darom 2022“, kurioje Mažeikių komanda laimėjo piniginį prizą už didžiausią išvalytą teritoriją.
3 patarimai, kaip veiksmingai kontroliuoti svorį 3 patarimai, kaip veiksmingai kontroliuoti svorį

3 patarimai, kaip veiksmingai kontroliuoti svorį

Herbalife Nutrition ekspertai išskyrė svarbiausius aspektus sėkmingai svorio kontrolei, kad jums padėtų pasiekti asmeninius geros savijautos tikslus.
Mityba imunitetui? 3 maistingi kokteiliai, kuriuos verta išbandyti Mityba imunitetui? 3 maistingi kokteiliai, kuriuos verta išbandyti

Mityba imunitetui? 3 maistingi kokteiliai, kuriuos verta išbandyti

Tarptautinės kompanijos „Herbalife Nutrition“ ekspertai paaiškino, kaip subalansuota mityba ir mankšta gali padėti ilgam užtikrinti kaulų sveikatą.
Mityba imunitetui? 3 maistingi kokteiliai, kuriuos verta išbandyti Mityba imunitetui? 3 maistingi kokteiliai, kuriuos verta išbandyti

Mityba imunitetui? 3 maistingi kokteiliai, kuriuos verta išbandyti

Tarptautinės kompanijos Herbalife Nutrition ekspertės Linda Patkovska ir Irina Lizun įsitikinusios, kad tinkama mityba turi didžiulės reikšmės imuniteto stiprinimui, o maistinėmis medžiagomis prisotinti kokteiliai gali būti puikus papildomas sprendimas.
3 patarimai, kaip kasdien gauti daugiau energijos 3 patarimai, kaip kasdien gauti daugiau energijos

3 patarimai, kaip kasdien gauti daugiau energijos

Tarptautinės bendrovės Herbalife Nutrition ekspertai dalijasi paprastais patarimais, kurie gali padėti išlikti energingiems visą dieną.
Показать еще